Volejbola kauss


Šogad volejbola turnīrs notiks 08.03.2020. Sacensību vieta - Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas Sporta komplekss, Āgenskalna ielā 21a.
 
Komandas, kā ierasts, tiek veidotas pēc korporāciju piederības. No vienas korporācijas var tikt pieteiktas vairākas komandas. Komandas sastāvā ir 4 cilvēki, papildus var tikt iekļauti rezervisti.
 
Pieteikšanās:
Lai pieteiktu komandu, jānosūta pieteikums, kurā minēta korporācija, komandas sastāvs (iespējams precizēt vēlāk), komandas kapteinis (obligāti norādot kapteiņa kontaktus - e-pastu un mob. tālr. nr.) uz e-pastu: agnesedimbira@inbox.lv, kā arī jāsamaksā dalības maksa.
 
Pieteikšanās termiņš ir 24.02.2019., plkst. 10:00. Dalības maksa - 20 EUR no komandas. Izloze paredzēta turnīra nedēļā. Vieta un laiks tiks precizēti.

Ja komanda tiek pieteikta pēc 24.02.2020. plkst. 10:00, taču ne vēlāk kā 05.03.2019., plkst. 10:00 (pēc šī laika vairs nav iespējams pieteikt komandu), tad dalības maksa komandai ir 30 eur un tai numuru piešķir organizatori.
Dalības maksa līdz norādītajiem termiņiem pārskaitāma vai samaksājama skaidrā naudā.
Konta rekvizīti tiks nosūtīti kapteinim pēc pieteikuma saņemšanas.
 
Tiesāšana 
Arī šogad spēles tiesās paši spēļu dalībnieki (katras spēles zaudētāji tiesā nākamo komandu spēli). Finālus tiesās neatkarīgi tiesneši.
 
Iepazīsties ar volejbola turnīra nolikumu šeit - http://staburadzes.lv/lv/sarikojumi/volejbols/nolikums