Jaunumi

Mūsu dāmām labi panākumi volejbolā

Vakardien norisinājās korp! Talavija organizētais fil! Raimonda Slaidiņa kauss pludmales volejbolā, kurā mūsu fil!fil! Lindas Treijas un Agneses Dimbiras komanda ieguva 1. vietu, savukārt, otrā staburadžu komanda - fil! Ilze Bauvere un taut! Laura Grīviņa - ieguva 4. vietu. Dāmu konkurencē piedalījās 7 komandas.

Sirsnīgi sveicam mūsu dāmas ar panākumiem un sakām lielu paldies par labi noorganizēto un draudzīgā gaisotnē pavadīto sacensību dienu!

Atskats uz 2015. gada pavasari

2015. gada pavasaris staburadzēm ir bijis spilgtiem notikumiem bagāts.

21.martā norisinājās stud!korp! Gundega rīkotais 7. Dziesmu festivāls "Korpvīzija!", kurā staburadzes  piedalījās kopā ar Stud!Korp! Tervetia, apvienojoties vokālā ansamblī „Dvēseļu radinieki”.  Konkursā staburadzes un tērveti  aizkustināja skatītāju sirdis ar A. Kārkliņa un Ē. Ešenvalda „Dvēseles dziesmu", bet otrajā daļā izpildīja  Percy Mayfield dziesmas  "Hit the road  Jack", pašu tulkoto versiju  "Tinies prom Žani". Žūrija „Dvēseļu radinieku” sniegumu novērtēja ar augsto 2. vietu.
 
28. marta pavasarīgajā sestdienā mūsu jaunajās mājās svinējām Latvijas Konventa dibināšanas 22. gadasvētkus un C!Q! atkāšanu.

18. aprīlī S!K! Varavīksne rīkotajā 19. Teātra festivālā piedalījās pat divi S!K! Staburadze uzvedumi: festivāla uzvaras laurus plūca S!K! Staburadze un Stud!Korp! Frat! Vanenica uzvedums "Ludziņa ar dzīvnieciņiem un piedzīvojumiem", bet kopīgi ar Stud!Korp! Lettonia veidotais uzvedums "27 garšas" ieguva balvu nominācijā „Labākais skatuves noformējums”.
 
24. aprīlī Dzelzceļa muzejā svinīgā ceremonijā tika godināti 2014. gada Latvijas Literatūras gada balvas laureāti; viņu vidū bija arī mūsu fil! Eva Eglāja Kristsone, kura saņēma speciālbalvu par ieguldījumu literatūrzinātnē par ilggadējo akadēmisko pētījumu un grāmatu "Dzelzsgriezēji. Latvijas un Rietumu trimdas rakstnieku kontakti". 


Plašāku ieskatu  var iegūt S!K! Staburadzes Facebook lapā https://www.facebook.com/Staburadze
12345