Jaunumi

Gardēžu vakars

Š.g. 16.oktobrī kopā ar korp! Latvia pulcējāmies S!K! Staburadze Konventa dzīvoklī, lai tradicionālā Gardēžu vakara ietvaros uzzinātu, kas ir lavašs un kā to pagatavot. 

Pirmais literārais vakars veltīts tēmai "Nākotnes pilnvarojums"

Š.g. 29. septembrī savu filistrēšanās referātu lasīja filistre mg. iur. Daina Āboliņa. Pie mums ciemojās māsas - S!K! Spīdola. 
Referāta tēma: Nākotnes pilnvarojums - iespēja aizsargāt savas intereses vai alternatīva rīcībspējas ierobežošanai?

Sveicam ar 2015./2016. akadēmiskā gada uzsākšanu

Kā jau ierasts ar S!K! Staburadze gadasvētku, šoreiz 68. pēc kārtas, atzīmēšanu, esam svinīgi atklājušas jauno akadēmisko gadu un esam apņēmības pilnas turpināt gadu gaitā izloloto tradīciju īstenošanu, kā arī ķerties pie jaunu ideju iedzīvināšanas. 

Ko tieši sagaidīt no jaunā akadēmiskā gada? Tas lai pagaidām paliek vēl noslēpumā tīts! 

Ja vēl neesi staburadze, bet vēlies ar mums iepazīties, tad arī tāda iespēja būs. Precīzāka informācija par viešņu vakariem vēl sekos. Vari arī droši rakstīt uz e-pastu staburadze.audzinataja@gmail.com, un mēs Tevi personīgi informēsim par iespēju viesoties mūsu skaistajās mājās. 

Mūsu dāmām labi panākumi volejbolā

Vakardien norisinājās korp! Talavija organizētais fil! Raimonda Slaidiņa kauss pludmales volejbolā, kurā mūsu fil!fil! Lindas Treijas un Agneses Dimbiras komanda ieguva 1. vietu, savukārt, otrā staburadžu komanda - fil! Ilze Bauvere un taut! Laura Grīviņa - ieguva 4. vietu. Dāmu konkurencē piedalījās 7 komandas.

Sirsnīgi sveicam mūsu dāmas ar panākumiem un sakām lielu paldies par labi noorganizēto un draudzīgā gaisotnē pavadīto sacensību dienu!

Atskats uz 2015. gada pavasari

2015. gada pavasaris staburadzēm ir bijis spilgtiem notikumiem bagāts.

21.martā norisinājās stud!korp! Gundega rīkotais 7. Dziesmu festivāls "Korpvīzija!", kurā staburadzes  piedalījās kopā ar Stud!Korp! Tervetia, apvienojoties vokālā ansamblī „Dvēseļu radinieki”.  Konkursā staburadzes un tērveti  aizkustināja skatītāju sirdis ar A. Kārkliņa un Ē. Ešenvalda „Dvēseles dziesmu", bet otrajā daļā izpildīja  Percy Mayfield dziesmas  "Hit the road  Jack", pašu tulkoto versiju  "Tinies prom Žani". Žūrija „Dvēseļu radinieku” sniegumu novērtēja ar augsto 2. vietu.
 
28. marta pavasarīgajā sestdienā mūsu jaunajās mājās svinējām Latvijas Konventa dibināšanas 22. gadasvētkus un C!Q! atkāšanu.

18. aprīlī S!K! Varavīksne rīkotajā 19. Teātra festivālā piedalījās pat divi S!K! Staburadze uzvedumi: festivāla uzvaras laurus plūca S!K! Staburadze un Stud!Korp! Frat! Vanenica uzvedums "Ludziņa ar dzīvnieciņiem un piedzīvojumiem", bet kopīgi ar Stud!Korp! Lettonia veidotais uzvedums "27 garšas" ieguva balvu nominācijā „Labākais skatuves noformējums”.
 
24. aprīlī Dzelzceļa muzejā svinīgā ceremonijā tika godināti 2014. gada Latvijas Literatūras gada balvas laureāti; viņu vidū bija arī mūsu fil! Eva Eglāja Kristsone, kura saņēma speciālbalvu par ieguldījumu literatūrzinātnē par ilggadējo akadēmisko pētījumu un grāmatu "Dzelzsgriezēji. Latvijas un Rietumu trimdas rakstnieku kontakti". 


Plašāku ieskatu  var iegūt S!K! Staburadzes Facebook lapā https://www.facebook.com/Staburadze
1234